Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

To zabieg mechanicznego usuwania naskórka za pomocą mikrokryształów krzemu, przy użyciu specjalistycznej aparatury Skin-Jet, dodatkowo zaopatrzonej w głowicę ultradźwiękową, dzięki której w drugiej części zabiegu wprowadza się enzymy identyczne z tymi występującymi w skórze.

Kryształy wykorzystywane do mikrodermabrazji w obrazie mikroskopowym są idealnie oszlifowane, tzn. nie mają ostrych krawędzi, które mogłyby powodować podrażnienie naskórka, przez co zabiegi te są całkowicie bezpieczne i można je stosować nawet u osób z bardzo delikatną, reaktywną skórą.

Dodatkowym atutem przemawiającym za bezpieczeństwem zabiegu jest fakt, iż poziom złuszczania naskórka dobiera się indywidualnie do cech skóry klienta i do jego preferencji dotyczących efektu zabiegu. Zasadniczą część zabiegów SkinJet, stanowi oczywiście sama mikrodermabrazja, ale bardzo istotną rolę odgrywa cała linia pielęgnacyjna (kremy, maski, ampułki), która została odpowiednio skomponowana, by stworzyć kompletny zabieg kosmetyczny . Złuszczony mikrokryształami naskórek jest stymulowany do regeneracji i odnowy komórkowej, skóra jest więc idealnie przygotowana na to, by "chłonąć" cenne substancje aktywne zawarte w produktach pielęgnacyjnych. Zabiegi SkinJet bazują na trzech liniach kosmetycznych: Enzymatyczna, Transhorma, Dermtox.

mikrodermabrazjamicrodermabrasion2

 

Cena - twarz: 110 zł

Zabiegi kosmetyczne:  AquaPeel H2 - oczyszczanie wodorowe, Mezoterapia  Mikrodermabrazja  Dermapen  Komórki macierzyste  Anti-Aging  Micro Derma Roller  Argirelina  Bo2Look Therapy MD estetic  Carbo Therapy MD estetic  PRP-like Therapy MD estetic  Nici i wypełniacze