Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe AQUAPEEL H2

Aquapeel H2 jest to zabieg pielęgnacyjny bazujący na 6 postępujących po sobie etapach, mających na celu dogłębne oczyszczenie, złuszczenie, dotlenienie oraz lifting skóry. Synergiczne połączenie metod hydrabrazji, laminacji antyoksydantów, ultradźwięków oraz bipolarnych fal radiowych stanowi optymalną kombinację umożliwiającą uzyskanie zadowalających efektów już po pierwszym zabiegu.

 

ETAP 1 - USUWANIE WOLNYCH RODNIKÓW
Wolne rodniki są przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. W każdej prawidłowo przeprowadzonej pielęgnacji powinna być ich neutralizacja. Nasze urządzenie wykorzystuje głowice do hydrabrazji z aktywnym wodorem. Reaktywne formy tlenu wiążą się z jonami wodoru, doprowadzając do powstania wody i czystego tlenu.

ETAP 2 - EKSFOLIACJA MIESZANKĄ KWASÓW
Obumarłe komórki naskórka stanowią dodatkową barierę przy migracji substancji aktywnej w głąb skóry, dlatego prawidłowa eksfoliacja (złuszczanie) jest jednym z najważniejszych etapów w całej pielęgnacji. Medical Deep Cleaning Liquid - to opatentowana mieszanka kwasów, która zapewnia udrożnienie kanałów skórnych i dzięki temu doprowadzenie substancji czynnej do przestrzeni międzykomórkowej. Skład koncentratu to: kwas glikolowy, migdałowy, mlekowy, jabłkowy. Preparat ten może być stosowany przez cały rok.

ETAP 3 - DOTLENIANIE
Preparat Medical Oxygen Liquid Water to bogate źródło przyswajalnego, czystego tlenu. Tlen usprawnia mikrocyrkulację, dzięki czemu wspomaga wchłanianie substancji aktywnej i jest niezbędny w procesie produkcji elastyny i kolagenu. Głównym składnikiem preparatu jest kwas hialuronowy oraz laktobionowy i witamina C.

ETAP 4 - LAMINACJA SKÓRY ANTYOKSYDANTAMI
Laminacja skóry zabezpiecza skórę przed ponownym powstaniem nadmiaru wolnych rodników oraz przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego (temperatury, zanieczyszczeń, UV, itp.) Antyoksydanty reagują z wolnymi rodnikami zabezpieczając komórki skóry przed reakcjami wolnorodnikowymi, a co za tym idzie przed jej starzeniem. W tym etapie wykorzystywane są ampułki z antyoksydantami z witaminą A, C, E oraz koenzymem Q10.

ETAP 5 - WTŁOCZENIE SUBSTANCJI AKTYWNEJ
Częstotliwość ultradźwięków doprowadza do drgań komórek, a co za tym idzie do tarcia i wytwarzania efektu termicznego. Dochodzi do relaksacji struktur skórnych, odprężenia mięśni i pobudzenia krążenia krwi i limfy. Ma to bezpośredni wpływ na polepszenie metabolizmu i regeneracji komórkowej skóry.

ETAP 6 - LIFTING
Zakończeniem całego zabiegu jest wykonanie liftingu bipolarną falą radiową. Prąd wysokiej częstotliwości doprowadza do wytworzenia efektu termicznego w tkance, podgrzewając ją do temperatury 42 °C.
Propagacja ciepła wnika na głębokość ok. 4 mm wywołując efekt zmożonej stymulacji i napięcia włókna kolagenowego. Po zabiegu skóra staje się bardziej napięta i elastyczna.


Wszystkie etapy zabiegu są przyjemne i bezbolesne !!!

oczyszcz wodorowe h2 

CO UZYSKAMY DZIĘKI ZASTOSOWANIU ZABIEGU AQUAPEEL H2?

 • oczyszczenie skóry,
 • dotlenienie skóry właściwej,
 • przebudowę włókien kolagenowych,
 • zneutralizowanie stanów zapalnych,
 • redukcję przebarwień,
 • zwiększenie metabolizmu skóry,
 • poprawę gęstości i jędrności skóry.


WSKAZANIA

 • Dla każdego rodzaju skóry bez względu na jej wiek i rodzaj.


PRZECIWSKAZANIA

 • aktywne choroby skóry,
 • patologiczne stany chorób przewlekłych (nowotwór, cukrzyca, epilepsja, itp.)
 • rozrusznik serca oraz metalowe implanty,
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny,
 • ciąża i laktacja.

AQUAPEEL 01AQUAPEEL 02

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CZAS I CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

 • Czas zabiegu wynosi od 40 do 60 minut i zależy od stanu faktycznego
  skóry klienta oraz ilości wykorzystanych głowic,
 • zabieg wykonywany jest, co 3 - 4 tygodnie lub jako jeden zabieg bankietowy

 

 

Cena:
 1-3 etapy - 160 zł (twarz i szyja)
1-6 etapów - 260 zł (twarz i szyja
1-3 etapów - 250 zł twarz,szyja,dekolt)
1-6 etapów - 350 (twarz, szyja, dekolt)

 

Zabiegi kosmetyczne:  AquaPeel H2 - oczyszczanie wodorowe, Mezoterapia  Mikrodermabrazja  Dermapen  Komórki macierzyste  Anti-Aging  Micro Derma Roller  Argirelina  Bo2Look Therapy MD estetic  Carbo Therapy MD estetic  PRP-like Therapy MD estetic  Nici i wypełniacze