Deep Phyto Peeling

Deep Phyto Peeling by Spa Abyss to zabieg, który wywołał rewolucję w świecie złuszczań. Wykorzystuje on połączenie właściwości leczniczych ziół ( mięta, nagietek, irys) ze złuszczającymi właściwościami kwasów ( kwas salicylowy, glikolowy i kwasy AHA). Zabieg rekomendowany jest dla osób zmagających się z trądzikiem I stadium, bliznami, przebarwieniami, plamami starczymi, plamami wątrobowymi, zmarszczkami płytkimi czy głębokimi oraz z nadmiernym łojotokiem i rozszerzonymi porami.

Jego celem jest odnowienie warstwy keratyny w naskórku, odbudowa wszystkich procesów fizjologicznych zachodzących w skórze oraz aktywacja syntezy kolagenu i elastyny. W rezultacie skóra zostaje wygładzona, rozświetlona, odżywiona oraz oczyszczona ze wszelkich niedoskonałości.

Ponadto następuje redukcja trądziku oraz spłycenie blizn potrądzikowych , zmarszczek oraz redukcja plam pigmentacyjnych i starczych. Zabieg wykonywany jest również w celu rewitalizacji, głębokiego oczyszczenia oraz przygotowania skóry do innych zabiegów kosmetycznych.

Zabieg wykonywany jest w okresie jesień, zima, wiosna.

Częstotliwość zabiegowa to trzy dni pod rząd w zależności od założonej intensywności złuszczania, jednakże może być wykonany jednokrotnie w celu oczyszczenia skóry. Ważnym aspektem jest pielęgnacja domowa, w której klient zostaje poinformowany o specjalnych zaleceniach.

 Cena:
 
Phytodeep peeling 1 zabieg - 350 zł
 
2 zabieg - 200 zł
 
seria 3 zabiegów - 600zł

Zabiegi kosmetyczne:  AquaPeel H2 - oczyszczanie wodorowe, Mezoterapia  Mikrodermabrazja  Dermapen  Komórki macierzyste  Anti-Aging  Micro Derma Roller  Argirelina  Bo2Look Therapy MD estetic  Carbo Therapy MD estetic  PRP-like Therapy MD estetic  Nici i wypełniacze