Henna tradycyjna

Henna - zabiegi na oczy

Henna to trwałe, a jednocześnie subtelne podkreślenie oprawy oczu.

Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie czy za bardzo zrastają się u nasady nosa.

Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste. Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.

Zabieg polega na nałożeniu henny, barwnika pozyskiwanego z rośliny o nazwie Lawsonia intermis na brwi lub rzęsy. Po kilku minutach zmywamy hennę i możemy się cieszyć naturalnym podkreśleniem oprawy oczu. Nie ma obaw dotyczących odrostów, który często doskwiera nam przy farbowaniu włosów. Henna to barwnik całkowicie naturalny, dlatego nie zostaje trwale na włoskach. Farbowanie brwi i rzęs przy pomocy henny jest bardzo bezpieczne.

Prawidłowo przeprowadzone nie podrażnia oczu.

 

henna1henna2

Henna brwi i rzęsy - 45 zł

same brwi z regulacją - 33 zł

Zabiegi kosmetyczne:  AquaPeel H2 - oczyszczanie wodorowe, Mezoterapia  Mikrodermabrazja  Dermapen  Komórki macierzyste  Anti-Aging  Micro Derma Roller  Argirelina  Bo2Look Therapy MD estetic  Carbo Therapy MD estetic  PRP-like Therapy MD estetic  Nici i wypełniacze