Oczyszczanie skóry

Oczyszczanie manualne skóry, polega na ręcznym procesie usuwanie ze skóry wszelkich niedoskonałości. Szczególnie ukierunkowany jest dla osób z borykającymi się problemami skórnymi takimi jak: nadmierne przetłuszczanie się skóry, trądzik, prosaki, wągry oraz krostki o różnym podłożu.

Równocześnie posiada on swoje przeciwskazania, którymi są między innymi: stany zapalne skóry, opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu, trądzik różowaty i ropowiczy, skóra wrażliwa i naczyniowa.

Zabieg rozpoczyna się demakijażem, pozwalającym oczyszczenie ze wszelkich zanieczyszczeń oraz tonizacją, wyrównującą pH skóry. Następnie wykonywany jest peeling mechaniczny lub złuszczanie warstw naskórka za pomocą specjalistycznej aparatury ( w zależności od wyboru klienta, chęci rozszerzenia zabiegu oraz stanu skóry). Co więcej nakładana jest na twarz maseczka rozpulchniająca, która ma za zadanie zmiękczyć naskórek i rozszerzyć ujścia gruczołów łojowych. Aby zwiększyć działanie maski, stosuje się również wapozon. Kolejnym etapem zabiegu jest oczyszczanie manualne skóry, polegające na wyciskaniu zaskórników otwartych, prosaków czy krostek. Dezynfekcja skóry odbywa się za pomocą urządzenia Darsonwal. Na koniec nakłada się maseczkę łagodzącą podrażnienia, ochładzającą i zwężającą rozszerzone pory.

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i obrzęknięta. Stan ten utrzymuje się najczęściej do następnego dnia.

czyszczenieczyszczenie3

Cena: 120 zł

Zabiegi kosmetyczne:  AquaPeel H2 - oczyszczanie wodorowe, Mezoterapia  Mikrodermabrazja  Dermapen  Komórki macierzyste  Anti-Aging  Micro Derma Roller  Argirelina  Bo2Look Therapy MD estetic  Carbo Therapy MD estetic  PRP-like Therapy MD estetic  Nici i wypełniacze