Wypełniacze i nici

Wypełniacze i nici

Wypełniacze

"REGENOVUE" to preparat MEDYCZNY. Jest wykonany z kwasu hialuronowego, który jest znany jako najbezpieczniejszy składniki wypełniacza, dając 100% usieciowaną struktura pomiędzy każdą cząsteczką na długotrwały czas.
"REGENOVUE" to seria trzech produktów podzielonych w zależności od wielkości cząsteczki, która pozwoli na wybór/dopasowanie preparatu do odpowiedniej okolicy/obszaru wstrzyknięć. Specjalne wytwarzanie i technika produkcji, która dla REGENOVUE została opatentowana pozwala na uzyskanie lepszej jakości, trwałości i efektywności porównywanych z innymi podobnym produktom.

Materiał łączący: BDDE - zapewnia jednorodność cząsteczek żelu.

 

Nici

Nici haczykowe - obecienie najbardziej zaawansowany system NICI PDO - NICI HACZYKOWE COG - najmocniejsze z wszystkich nici haczykowych.
Jest to system zbliżony swoimi możliwościami do nici podwieszających tkanki w sposób mechaniczny. Nić COG zawiera szereg drobnych haczyków, które otwierają się dwubiegunowo po zaimplantowaniu w tkankach. Sprawia to, że nici haczykowe są w stanie unieść i utrzymać w nowej pozycji opadające tkanki. Stanowią najbezpieczniejszą i najmniej obciążającą dla pacjenta alternatywę spośród wszystkich dostępnych na rynku nici haczykowych. Nici te stanowią pomost pomiędzy ideą implantacji nici PDO (prostota procedury, brak powikłań, pobudzenie naturalnych procesów naprawczych i regeneracyjnych) a nićmi liftingującymi tkanki w sposób mechaniczny (jest to alternatywa do zabiegów liftingujących chirurgicznych).


NICI SCREW - to pojedyncza nić typu MONO, której wolny koniec opleciony jest spiralnie na igle. Dzięki takiej budowie w trakcie wprowadzania wolny koniec nici wkręca się w tkankę w sposób przypominający wkręcanie śruby. Umożliwia to uzyskanie efektu uniesienia skóry i tkanki pod-skórnej. Nici te doskonale nadają się do wszelkiego typu zabiegów, w których zalezy nam na podniesieniu skóry, odciągnięciu fałdów nosowo-wargowych, linii marionetek czy podniesieniu powiek. Dzięki niciom SCREW możemy również wykonać zabieg V-liftmgu w zakresie środkowej i dolnej części twarzy.


NICI MONO - to pojedyncze włókno polidioksanonu. Po wprowadzeniu do skóry powoduje pobudzenie syntezy kolagenu. Wykazuje również działanie napinające i wygładzające skórę. Używana jest głównie w zabiegach mających na celu wygładzenie zmarszczek mimicznych, zwiększenie objętości policzków, wygładzenie okolicy dekoltu i szyi liftinn podbródka. Nici MONO są również wykorzystywane w połączeniu z innymi rodzajami nici w zaawansowanych zabiegach liftingu twarzy, korekty fałdów nosowo-wargowych, konturowaniu linii żuchwy, itp.

Zabiegi kosmetyczne:  AquaPeel H2 - oczyszczanie wodorowe, Mezoterapia  Mikrodermabrazja  Dermapen  Komórki macierzyste  Anti-Aging  Micro Derma Roller  Argirelina  Bo2Look Therapy MD estetic  Carbo Therapy MD estetic  PRP-like Therapy MD estetic  Nici i wypełniacze